درباره خدمات میزبانی وب ، سرور مجازی اختصاصی ، ساخت و پشتیبانی سایت توسط سون هاست

در این قسمت خدماتی که توسط گروه سون هاست صورت می گیرد خدمت مشترکین گرامی شرح داده شده که شامل : خرید هاست لینوکس ، هاست ویندوز ارزان ، سرور مجازی اختصاصی ایران ، آلمان ، ساخت و پشتیبانی سایت

معرفی خدمات میزبانی سون هاست : هاست لینوکس و ثبت دامنه - هاست ویندوز ارزان - سرور مجازی و اختصاصی

ما در گروه مهندسی سون هاست با تکیه بر عنایات خداوند و تخصص این تیم ، تصمیم به ایجاد یک برند در زمینه میزبانی وب با رویکردی متفاوت نموده ایم . به نحوی که در تمامی مراحل ساخت سایت ، از شروع که انتخاب یک دامنه ، و سپس خرید هاست می باشد تا انتخاب سیستم مدیریت محتوا مناسب با نیاز های فرد می باشد همچنین برگزیدن و یا طراحی بهترین قالب سایت با توجه به نوع تجارت کارفرما ، سرانجام سئو و بهینه سازی سایت و دیده شدن وب سایت اینترنتی شما در صفحه اول گوگل در کنار شما هستیم . در گروه سون هاستینگ ما در چند واحد خدمت گذار شما هستیم :

واحد میزبانی وب ( لینوکس و ویندوز ) - ثبت دامنه ارزان :

ابتدا این نکته را یاد آور می شویم که پروسه ثبت دامنه و خرید هاست لینوکس و هاست ویندوز ارزان به صورت کاملا اتوماتیک صورت می پذیرد و نیاز به تنظیمات دستی نیست . اما در مواردی نظیر انتقال سایت به سون هاست که به صورت رایگان انجام می شود و یا سایر تنظیمات مورد نیاز کاربران می بایست این تنظیمات توسط متخصصین این امر با دقت صورت گیرد تا از بروز هر گونه اشتباه جلوگیری شود .

واحد سرور مجازی و اختصاصی ( ایران - آلمان - آمریکا - فرانسه ) - سرور ایمیل انبوه تبلیغاتی :

پس از سفارش انواع سرور مجازی اختصاصی همکاران ما در سون هاست اقدام به پردازش و آماده سازی سرور شما با منابع اختصاصی و بدون هیچگونه oversell نمودن سرور ها می نماییم ، کافی یکبار به ما اعتماد نمایید تا از سرعت سرور ها شگفت زده گردید و مشتری دائمی سون هاست شوید .

سون هاست - خدمات هاست لینوکس و ویندوز ارزان - سرور مجازی اختصاصی ایران و آلمان

درباره خدمات ساخت و پشتیبانی سایت ارزان و اختصاصی - سئو سایت تضمینی و بهینه سازی وب سایت

درباره سون هاست - ساخت و پشتیبانی سایت - سئو سایت تضمینی

واحد طراحی و ساخت سایت ارزان و اختصاصی - گرافیک حرفه ای :

واحد ساخت سایت دارای کادر مجرب طراحی وب سایت با ارائه پیشنهاد های شگفت انگیز و انعطاف پذیری به تمامی کاربران با خواسته های متعدد و بودجه بنده های مختلف در نظر گرفته شده برای ساخت یک سایت پر بازده . بدین صورت که کارشناسان با تجربه ای که در این سالها کسب نموده اند ، بهترین گزینه برای داشتن یک سایت را به شما معرفی می نمایند تا بتوانید بهترین ها را انتخاب نمایید ، و سپس تمامی مراحل گرافیکی مورد نیاز شامل طراحی لوگو ، اسلایدر ، تصاویر مورد نیاز سایت با رعایت استاندارد ها وب توسط تیم سون هاست صورت می گیرد .

واحد سئو و بهینه سازی سایت - خدمات پشتیبانی وب سایت :

پس از اتمام خدمات ساخت سایت ، برای اینکه یک وب گاه بتواند در صفحه اول گوگل و موتور های جستجو رتبه مناسب کسب نماید ، باید توسط یک متخصص سئو سایت مراحلی را طی نمایند که از دیدگاه کاربران و گوگل سایت مورد نظر ما ارزش حضور در صفحه اول گوگل را داشته باشد ، البته لازم به ذکر است بحث طراحی سایت و سئو تضمینی کاملا مرتبط به یکدیگر هستند و از همین جهت اگر ساخت سایت شما با گروه سون هاست باشد در واقع بحث سئو داخلی سایت شما در هنگام طراحی صورت می گیرد و در زمان صرفه جویی قابل توجهی صورت می گیرد .

پس از رسیدن سایت به صفحه اول گوگل و سایر موتور های جستجو با کلمات کلیدی مد نظر کارفرما ، نیاز است که نفر کارشناس به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه وبسایت نامبرده را مانیتورینگ نماید تا مثلا سیستم مدیریت محتوا همواره به روز باشد ، قالب و پوسته وب گاه همواره آپ دیت ( Up Date ) گردد و در صورت به وجود آمدن مشکلات احتمالی اقدام به پیگیری و رفع آنها نماید ، البته در برخی موارد که کلمات کلیدی دارای رقابت قابل توجهی می باشند ، کارشناس پشتیبانی سایت در تهران و کرج می بایست در زمان های منظم اقدام به مطلب گذاری در سایت مشتری نماید تا رتبه آن در گوگل حفظ گردد و افت رتبه حاصل نشود .

جهت اطلاع از تخفیفات ویژه سون هاست عضو خبرنامه ما شوید